Trennikool

Fitmodel projekt

MIS ON FITMODEL PROJEKT?

Jaanuari lõpul startis Eesti suurim fitnessiprojekt, millest võtab osa 18 noort naist. Neiud treenivad kümne nädalaga individuaalselt koostatud kava järgi kogenud treeneritega, söövad individuaalselt koostatud toitumiskava ja kõik selleks, et esineda sel kevadel kulturismivõistlustel.

Kategoorias, mis on tavainimesele osalemiseks kõige sobilikum - siin ei nõuta naistelt suurt lihasmassi, vaid pigem ilusat toonuses keha, ilusat hoiakut ning poseerimisoskust ning üldist ilu. Tänu sellele on fitmodeli projekt saanud kogu maailmas populaarseks.

Õhtulehe keskkonnas toimub perioodil 27.märts-2.aprill publiku lemmiku rahvahääletus. Õhtulehe lugejate lemmiku tiitli võitja selgub 2.aprilli lõunaks.

Fitmodeli projekti lõppvõistlused toimuvad tänavu 2.aprillil Butterfly lounge`s, kus fitmodeli osalejad esinevad kahes voorus – trikoo- ja õhtukleidivoorus. Edasi võistlevad osavõtjad juba rahvusvahelisel tasemel Riias toimuvatel võistlusel, kus on eraldi voor Läti, Leedu ja Eesti fitmodel projektide jaoks ning aprilli lõpus näeme neiusid Eesti karikavõistlustel.