Viči retseptivõistlus - OSALE!

Võistlusest osavõtmiseks tee pilt toidust, milles oled kasutanud Viči surimitoodet ja saada see meile koos retseptiga siia.
Kolmele enim hääli saanud retsepti üleslaadijale auhinnad!
Oma lemmikute poolt saad hääletada siin.

Reeglid

1. Üldsätted

1.1 Retseptivõistlus kestab 01.11.2022–30.11.2022 (k.a) ja seda korraldab AS Õhtuleht Kirjastus, registrikood 10678223, Narva mnt 13, Tallinn (edaspidi korraldaja).

2. Osalemine ning võitjad

2.1 Retseptivõistlusel osalemiseks tuleb kasutada enda retseptis VIČI surimitoodet ning laadida retsept koos fotoga üles https://konkurss.ohtuleht.ee/vici/saada.
2.2 Võitjad selgitatakse välja hääletamise teel. Hääletada saab ka mitme lemmiku poolt.
2.3 Võistlusel kolm enim hääli saanud retsepti võidavad rikkaliku kingikoti.
I koht – rikkalik kingikott VIČI’lt + Õhtuleht Kirjastuse digipaketi 3-kuuline tellimus.
II koht – rikkalik kingikott VIČI’lt.
III koht – rikkalik kingikott VIČI’lt.
2.4 Võitjad kuulutame välja 1. detsembril 2022.

3 Retseptivõistluse tingimused

3.1 Küsimuste ja pretensioonide korral pöörduda [email protected].
3.2 Juhul kui kampaanias osalenu on eiranud kampaania tingimusi või edastanud korraldajale enda kohta vale- või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (korraldajal ei õnnestu võitjaga tema edastatud andmetel kontakti saada), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osalenu auhindade loosimisest kõrvalejäämise eest.
3.3 Korraldaja võtab võitjatega personaalselt ühendust, avaldab võitja nime Õhtulehe veebis hiljemalt loosimisele järgneva nädala jooksul ja lepib kokku auhinna kättesaamise üksikasjades.
3.4 Foto ja retsepti saatmisega (retseptivõistlusel osalemisega) annab osaleja korraldajale nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks tarbijamängu korraldamisel, samuti õiguse avaldada fotod ja retseptid korraldaja hallatavates infokanalites tähtajatult. Pärast kampaania lõppu osalenute isikuandmed kustutatakse.
3.5 Auhinna üleandmise viimane kuupäev on 30.12.2022.
3.6 Korraldajal on õigus muuta või täpsustada kampaania tingimusi, katkestada kampaania ja lõpetada auhinna väljastamine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest massimeedia vahendusel.